ELEKTROPROJEKTANT, ŠUMPERSKO

Neaktivní nabídka

16000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Hledáte práci jako elektroprojektant v lokalitě Šumperska? Máte praxi jako elektroprojektant v prostředích ELCAD nebo EPLAN? Pak využijte této příležitosti a zašlete nám svůj životopis na pozici elektroprojektanta!

Pracovní náplň

    • Vytvoření elektroschémat a další dokumentace v ELCAD
    • Zpracování kompletní technické dokumentace pro instalace elektro částí
    • Diagnostika a řešení funkčních závad
    • Přidružená administrativní práce v nástrojích MS Office
    • Úzká spolupráce s dalšími zaměstnanci

Co požadujeme?

    • VŠ vzdělání v oboru elektro
    • Praxe jako elektro projektant minimálně 2 roky
    • Osvědčení dle vyhl. 50/78Sb, §6, ideálně § 8 a § 10
    • Komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu v mezinárodní společnosti
  • Prostředí firmy sledující nejmodernější trendy jak ve výrobě, tak v přístupu k zaměstnancům
  • Individuální bonusy a benefity na základě provedené práce
  • Lokalita pracoviště je okres Šumperk