ELEKTROTECHNIK- AKTIVNÍ ZNALOST NJ-VŠ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Disponujete VŠ vzděláním v oblasti elektrotechniky Rád cestujete a přijímáte nové výzvy? Chcete se rozvíjet v mezinárodní společnosti s více než tisícem zaměstnanců? V tom případě nám zašlete Váš životopis. Mezinárodní společnost sídlící v Pardubickém kraji hledá ELEKTROTECHNIK- AKTIVNÍ ZNALOST NJ-VŠ

Pracovní náplň

  • Tvorba projektové dokumentace
  • Technická komunikace se zákazníky
  • Projektování komponentů k elektrotechnickým strojům
  • Spolupráce s ostatními divizemi

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického směru
  • Německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Ochotu trávit dlouhodoběji čas v zahraničí
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Atraktivní práce v mezinárodní společnosti
  • Rozvoj v oblasti vývoje elektrotechnologických zařízení
  • Příspěvek na stravování, životní pojištění
  • Atraktivní bonusy

  • Místo výkonu práce- Pardubický kraj- okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.