INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

Pracujte pro významnou automotive společnost působící v Olomouckém kraji! Pro zajímavé projekty hledáme šikovného inženýra kvality s angličtinou, ostatní jazyky vítány! Máte zkušenost jak s dodavatelem, tak i zákazníkem? Nebráníte se profesnímu rozvoji pod záštitou silného a v kraji významného zaměstnavatele? Zkuste využít této příležitosti a reagujte! Hledá se posila na pozici: INŽENÝR KVALITY

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníkem i dodavatelem
  • řešení reklamací, tvorba příslušné dokumentace, statistik
  • kooperace se zákazníkem v případě úprav specifikací výrobků
  • účast na auditech u dodavatelů
  • hodnocení systému kvality dodavatelů
  • koordinace činností pracovních skupin, dohled nad nimi

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe kvalita, chemie
  • min. 2 roky praxe v automotive na obdobné pozici
  • pokročilá AJ, ostatní jazyky vítány
  • znalost nástrojů kvality - FMEA, PPAP, APQP, 8D, aj.
  • orientace v ISO/TS 16949
  • logické a analytické myšlení
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých projektech
  • podporu významného zaměstnavatele
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání
  • odborné vzdělávání
  • pracoviště nedaleko Olomouce