TECHNIK ELEKTRO ZAMĚŘENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Vlastníte vyhlášku 50/1978 Sb. a rádi byste se uplatnili na pozicích v oboru elektro? Umíte – li navíc anglicky či německy, pak na nic nečekejte a zašlete nám Vám životopis pro konzultaci pracovních příležitostí. Budeme se těšit na Váš životopis! TECHNIK ELEKTRO ZAMĚŘENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zapojování, servis, montáž nebo projektování elektro částí strojů a zařízení
  • komunikace v anglickém či německém jazyce ohledně zakázek
  • u některých pozic cestování

Co požadujeme?

  • vyhláška 50/78 Sb.
  • praxi na pozici elektro specialisty (zapojování, montáž, plc programování, projekce…)
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • ochotu cestovat, případně pracovat ve směnném provoze

Co nabízíme?

  • práci v zavedené společnosti se zakázkovou naplněností
  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusy ke mzdě
  • cestování na služební cesty, i do zahraničí
  • místo výkonu práce: Olomoucký region