PLC PROGRAMÁTOR VÝROBNÍCH LINEK

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte vzdělání v oboru automatizace a praktické zkušenosti s PLC programováním? Chcete uplatnit svojí znalost německého nebo anglického jazyka? Je Vám blízká technika? Pokud je Vaše odpověď ANO, tak mi zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá šikovného člověka do svého týmu, na pozici: PLC PROGRAMÁTOR VÝROBNÍCH LINEK (30-40.000,-)

Pracovní náplň

  • Programování výrobních linek a strojů
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Výjezdy na služební cesty
  • Kooperace s mateřskou společností
  • Plnění přání zákazníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi s PLC programováním (Siemens S7, Rockwell)
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu při práci cestovat
  • Samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 5týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Příspěvky na stravu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost práce v zahraničí

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.