KONSTRUKTÉR VSTŘIKOVACÍCH FOREM S NJ

Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Jste zkušený v oblasti konstrukce vstřikovacích forem? Mluvíte německy a rádi byste pracovala na nových projektech ve spolupráci s prestižními automobilkami? Pokud ANO, tak proč nemáme ještě Váš životopis? Úspěšná společnost zabývající se vývojem v oblasti automotive, přijme do svého týmu zkušeného KONSTRUKTÉRA FOREM S NJ

Pracovní náplň

  • Konstrukce vstřikovacích forem na plasty do oblasti automotive
  • Spolupráce s nástrojárnou
  • Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace
  • Optimalizace výrobních procesů

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Praxe v konstrukci forem, alespoň 3 roky
  • Znalost programu CATIA
  • Aktivní znalost NJ, AJ výhodou

Co nabízíme?

  • Velmi motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí moderní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Odborné vzdělávání
  • Nástup: Ihned
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ