TESTOVACÍ TECHNIK - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Hledáte práci v Královéhradeckém kraji? Je vaše vzdělání zaměřené na elektrotechniku? Zajímává vás testování nových produktů? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu šikovného kandidáta na pozici: TESTOVACÍ TECHNIK - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Spolupráce s oddělením vývoje
  • Testování nových zařízení a produktů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Spoluúčast při zavádění nových produktů do výroby

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání elektro (nebo příbuzný obor)
  • Zkušenost s tvorbou elektronických obvodů
  • Praktické zkušenosti s měřícími přístroji
  • Základy programování
  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci na nových projektech
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Využití jazyků
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalita: Královéhradecký kraj