SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Rádi byste pracovali na pozici SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY v automotive? Máte zájem rozvíjet se a využít své znalosti právě na této pozici? Zvládáte komunikaci v anglickém jazyce? Pak hledáme právě VÁS! Zahraniční výrobní společnost působící na Pardubicku hledá: SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY - automotive

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli
  • Prevence a řešení dodavatelských reklamací
  • Úzká spolupráce s výrobou
  • Provádění auditů u dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru
  • AJ – pokročilá znalost, výhoda znalost dalšího jazyka
  • Zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • Prokazatelné znalosti nástrojů kvality a ISO norem používané v automotive

Co nabízíme?

  • Dynamickou práci v zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na volný čas
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj