SPECIALISTA NÁKUPU S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Toužíte změnit své současné místo? Chcete přijmout novou výzvu? Baví Vás nákup a máte technický background? Mluvíte plynule anglicky? NAPIŠTE! Mezinárodní, výrobní společnost sídlící v Pardubickém kraji hledá posilu do týmu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Kontrola ceníků
  • Vedení výběrových řízení na dodavatele
  • Jednání o cenách
  • Kontrola operativního nákupu

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ vzdělání
  • Zkušenosti s technickým nákupem - podmínkou
  • Komunikativní znalost angličtiny – jednání s dodavateli
  • MS Office, SAP – výhodou
  • Loajalitu, komunikativnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Dovolenou navíc
  • Jazykové kurzy
  • Dynamický kolektiv
  • Možnost seberealizace a profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj – okres Chrudim