RECRUITER

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti z personální agentury a chtěl byste pracovat v interním HR mezinárodní výrobní společnosti? Dorozumíte se dobře anglicky? Setkali jste se s obsazováním technických pozic? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Brně – hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: RECRUITER

Pracovní náplň

  • Vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s personálními agenturami
  • Tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • Aktivní vyhledávání kandidátů
  • Zajištění další HR administrativy, tvorba pracovně – právních dokumentů
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • Spolupráce na vytvoření vzdělávacího plánu, motivace zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Zkušenosti s náborem THP pozic, alespoň 3 roky
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Praxe v HR výrobní společnosti vítána
  • Znalost zákoníku práce a HR nástrojů

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.