AUTOMOTIVE DESIGNER

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Pracujete v oblasti strojní konstrukce, ale chybí Vám výzvy v podobě náročných technických zakázek pro zahraniční klientelu, pro které není ve Vaší firmě prostor? Vysvětlit a zdůvodnit postupy své práce v AJ nebo NJ není pro Vás žádnou překážkou ba naopak - o využití cizích jazyků ve stávajícím zaměstnání jste ochuzeni? Pak je ten správný čas pro změnu! Společnost z oblasti automotive se zahraničním zázemím hledá experty v oboru konstrukce. Zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Vytváření projektové dokumentace a 3D návrhů, převážně v CAD softwaru SolidWorks
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí, komunikace s klientem v cizím jazyce (AJ, NJ)
  • Vedení menšího konstrukčního týmu a spolupráce napříč odděleními na konkrétních projektech
  • Spolupráce při testování zařízení u zákazníka
  • Optimalizace procesů v konstrukci kvůli zvyšování efektivity

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ve strojírenství
  • Praxi v oboru konstrukce minimálně 2 roky
  • Schopnost denně komunikovat s kolegy v anglickém, případně německém jazyce
  • Znalost práce se SolidWorks, Pro/Engineer, Autodesk Inventor či jiným CAD softwarem
  • Stabilní a loajální osobnost

Co nabízíme?

  • Příležitost pracovat na lukrativních zahraničních zakázkách
  • Stabilní zaměstnání s nadstandartním finančním ohodnocením
  • Propracovaný systém benefitů (stravenky, doprava, rekreační a sportovní aktivity)
  • Možnost osobního a profesního růstu díky internímu vzdělávacímu systému
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj