SPECIALISTA SEŘIZOVÁNÍ VSTŘIKOLISŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenost se stroji na vstřikování plastů a umíte je seřizovat? Hledáte nové uplatnění v oboru zpracování plastů a dokážete identifikovat problémy u vstřikovacích lisů? Moderní česká výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáty/kandidátky na pozici: SPECIALISTA SEŘIZOVÁNÍ VSTŘIKOLISŮ (25000 - 35000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Identifikace problémů u vstřikovacích lisů
  • Seřizování vstřikolisů
  • Výměna forem na vstřikování plastů
  • Úprava nástrojů
  • Měření kvality výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Praxe na pozici seřizovač vstřikolisu
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Co nabízíme?

  • Perspektivní a zajímavá práce v české společnosti
  • Stabilní výrobní program
  • Zaškolení a odborné vzdělávání
  • Výkonnostní prémie
  • Možnost karierního růstu
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj