ŘIDIČ MKD - základní mzda až 20 000,- Kč

ŘIDIČ MKD - základní mzda až 20 000,- Kč Řídíte nákladní automobil a rádi cestujete po Evropě? Chcete pracovat pro vyhledávanou a stabilní dopravní společnost s dlouholetými zkušenostmi v MKD? Hledáte jistoty a solidní ohodnocení? Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás! Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP.

Pracovní náplň

  • přeprava v rámci EU – pravidelné turnusy v zahraničí
  • speciální návěsy na přepravu skla „INL“ nebo do dvou podlaží „2WIN“

Co požadujeme?

  • řidičské oprávnění skupiny C, E
  • profesní průkaz
  • platné školení řidiče z povolání
  • platné psychotesty
  • karta řidiče do digitálního tachografu
  • praxe se soupravou - tahač + návěs, přívěsová souprava

Co nabízíme?

  • měsíční mzdu od 17 000,- do 20 000,- brutto Kč
  • nadstandardní základní mzda
  • zahraniční diety 46,- €/den
  • práci na plný pracovní úvazek řidiče MKD / důchodce na VPP
  • pravidelné turnusové nasazení 3-4 týdny v práci/1 týden doma
  • pravidelný výplatní termín + diety vypláceny ihned v €
  • náborový příspěvek 500,- €
  • další info při osobní návštěvě – sídlo společnosti Teplice

    V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktuje na níže uvedených kontaktech:

    Kontaktní údaje:
    Zdeněk Rychecký
    Jan Andrš
    Tel: +420 800 205 050, /ZDARMA!/, nebo: +420 417 503 180
    Email: z.rychecky@emons.eu, j.andrs@emons.eu

    Ing. Jan Novotný
    Tel: +420 417 502 436
    E-mail: teplice@vanhuet.com
    Van Huet Teplice s.r.o.
    Tolstého 463
    415 03 Teplice
    www.vanhuet.com, www.emons.eu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz.