PROGRAMÁTOR PLC/VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste technicky zaměřená osobnost a baví Vás programování PLC? Máte z této oblasti již nějaké zkušenosti a domluvíte anglicky? Pak nás neváhejte obratem kontaktovat! Úspěšná nadnárodní společnost zabývající se průmyslovou automatizací přijme do svého týmu šikovného kolegu na pozici PROGRAMÁTOR PLC

Pracovní náplň

  • Programování a oživování PLC technologie, výrobních linek
  • Testování výrobních zařízení
  • Poradenská činnost a komunikace napříč společností
  • Administrativní činnosti spojené s prací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – pozice je vhodná také pro absolventa VŠ
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou, znalost německého jazyka výhodou
  • Praxi v programování PLC systémů SIMATIC S7/S5 velkou výhodou
  • Samostatnost, důslednost

Co nabízíme?

  • Velmi dobré platové podmínky
  • Finanční bonusový systém
  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Profesní růst
  • Místo výkonu práce: Praha