TECHNOLOG ZPRACOVÁNÍ PLECHŮ s AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Z celé škály strojírenských technologií je Vám nejbližší lisování plechů? Baví Vás zakázková výroba spojená s řešením technologických změn při zavádění nových produktů? Zvládnete technickou angličtinu? Tak proč pořád váháte nad zasláním životopisu? Tahle práce Vás bude bavit! Strojírenská společnost s pestrým výrobním programem hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta na pozici TECHNOLOG ZPRACOVÁNÍ PLECHŮ S AJ

Pracovní náplň

  • Technická podpora při výrobě plechových dílů i sestav
  • Stanovení technologických postupů výrobních operací
  • Výběr nástrojů vhodných pro zpracování dané zakázky
  • Zvyšování efektivity výroby a dohled nad kvalitou
  • Technické návrhy přípravků a pomůcek

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ strojírenství
  • Alespoň 1 rok praxe s výrobou z plechů
  • Středně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Organizační schopnosti a technické myšlení

Co nabízíme?

  • Profesní vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Stravování ve společnosti
  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Místo výkonu práce v Olomouckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.