PROJEKTOVÝ KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Dokážete pracovat samostatně a rádi byste realizovali své nápady a kreativitu v oblasti konstrukce? Máte zkušenosti s konstrukčními pracemi ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky a ovládáte konstrukční 3D program? Pak je zde šance právě pro Vás!!! Významná mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ KONSTRUKTÉR – AJ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řízení daného projektu v rámci oddělení R&D
  • zodpovědnost za konstrukční návrh v 3D programu
  • zpracování technických kalkulací
  • provádění analýz stávajících produktů a jejich modifikace
  • zodpovědnost za zavádění nových technologií a podávání návrhu na zlepšení
  • tvorba příslušné technické dokumentace, včetně práce v programu SAP
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením v zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • min. 2 roky praxe s vývojem v technicky zaměřené společnosti podmínkou
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka (denní/aktivní využití) nutná
  • znalost konstrukčního 3D programu (Solid Works výhodou)
  • ŘP skupiny B
  • samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Účast na nových projektech mezinárodní společnosti
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Práci ve stabilní mezinárodně působící společnosti

  • Místo výkonu práce: Plzeň - město