PLÁNOVAČ/KA VÝROBY

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte zkušenosti s plánováním výroby? Ovládáte velmi dobře Excel? Hledáte příjemné pracovní prostředí a chcete se stát součástí zahraniční perspektivní společnosti? Hledáme právě Vás! Zahraniční společnosti působící v oblasti výroby v lokalitě Pardubického kraje aktuálně hledá kolegu či kolegyni na pozici: PLÁNOVAČ/KA VÝROBY

Pracovní náplň

  • zajištění materiálu a procesů ve výrobě
  • tvorba plánů a reportů
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • kontrolní činnost, analýza rizik

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • AJ – středně pokročilá znalost, mailová komunikace
  • praxi v plánování výroby
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti
  • Atraktivní platové ohodnocení a bonusové složky
  • Příspěvek na stravné, výuka angličtiny, týden dovolené navíc, ubytování, příspěvek na penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu