ELEKTROPROJEKTANT - SLABOPROUD

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte kreativní práci v zajímavém oboru? Chcete mít možnost vyrůst v rámci společnosti na pozici Projektového manažera? Máte chuť pracovat a být úspěšný v tom, co děláte? Pak hledáme právě Vás! Pro společnost EBIS, spol. s.r.o., zabývající se elektronickými bezpečnostními a informačními systémy se sídlem v Brně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: ELEKTROPROJEKTANT - SLABOPROUD.

Pracovní náplň

  • Navrhování systémů zabezpečení
  • Vypracování projektové dokumentace
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Účast na jednáních se zákazníky a subdodavateli
  • Občasné pracovní cesty po ČR

Co požadujeme?

  • SŠ elektro
  • Znalost AutoCAD
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., paragraf min. 6
  • Zkušenosti v oboru elektro - slaboproud
  • Dobrou pracovní morálku

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Výkonnostní bonusy
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Brno