ELEKTROTECHNIK – OŽIVOVÁNÍ VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte min SŠ vzdělání v oboru elektro a rádi byste jej uplatnili při práci pro dynamickou společnost v odvětví automotive? Pak na nic nečekejte a zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky
  • Určení správného výrobního zařízení
  • Uvádění do provozu/oživení a zaškolení obsluhy
  • Provádění revizí
  • Vedení technické evidence o výsledcích práce

Co požadujeme?

  • Min. SŠ v oboru elektro
  • Platná vyhláška 50/78 Sb.
  • Znalost PLC řídících systémů výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Dynamické pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost osobního a kariérního růstu
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.