MISTR VÝROBY

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

Máte SŠ technického směru? Zkušenost ve vedení lidí? Jste komunikativní a samostatní? Pokud ano, tak jste pro nás vhodný kandidát na pozici Mistr výroby Úspěšná strojírenská společnost se sídlem nedaleko centra Brna přijme vhodného kandidáta na pozici Mistr výroby

Pracovní náplň

  • Kontrola provedení rozdělené práce
  • Pravidelný reporting
  • Provádění auditů
  • Stanovování nápravných opatření
  • Práce jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Praxe ve vedení lidí
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.