VEDOUCÍ TÝMU HR KONZULTANTŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní silná osobnost s orientací na výsledek a rádi byste vedli svůj tým Zajímá Vás oblast IT? Máte obchodního ducha a jdete si za svým cílem? Pak hledáme právě Vás! Největší česká personální agentura přijme do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ TÝMU HR KONZULTANTŮ

Pracovní náplň

  • Vedoucí a motivace týmu HR konzultantů
  • Odpovědnost za výsledky týmu
  • Rozvíjení a budování vztahů s partnery s oboru IT
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Zájem o oblast recruitmentu a IT
  • Zkušenosti na obchodní pozici ( poskytování služeb )
  • Zkušenost v rámci recruitmentu velkou výhodou
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Motivující platové ohodnocení bez horního limitu ovlivnitelné výkonem
  • Prostor pro karierní růst, seberealizaci
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, odborné vzdělávání, penzijní připojištění )
  • Pracoviště v centru Brna
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv a firemní akce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.