SENIOR JAVA PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Umíte velmi dobře programovat v jazyku Java a orientujete se v relačních databázích? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat na zajímavých mezinárodních projektech? Pokud ano, pak je tato pozice přesně pro Vás! SENIOR JAVA PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Analýza a návrh řešení problému
  • Vývoj aplikací v jazyce Java a J2EE
  • Práce s relačními databázemi SQL nebo Oracle
  • Sledování nových technologii a trendů a jejich využívání
  • Práce v rámci týmu a spolupráce se zahraničním týmem

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru IT nebo relevantní zkušenost
  • Min. 3 roky zkušenosti v oblasti vývoje v jazyce Java
  • Zkušenosti s technologií J2EE, Hibernate, JSF a XML
  • Znalosti relačních databází (SQL, Oracle)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Práce na mezinárodních projektech
  • Jazykové a odborné vzdělání
  • Flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny placené nemocenské
  • Stravenky a Cafeterie
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.