TECHNIK BOZP S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte SŠ nebo VŠ vzdělání? Umíte anglicky a chcete jazyk využít? Máte osvědčení technika požární ochrany? Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku TECHNIK BOZP S AJ

Pracovní náplň

  • kontrola výrobních zařízení, kontrola pracovních podmínek
  • kontrola protipožární ochrany a vybavení
  • školení zaměstnanců v oblasti BOZP
  • analýza rizikových oblasti

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • osvědčení technika požární ochrany
  • min. 3 roky praxe v oblasti BOZP
  • AJ na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • zajímavé platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnání v mezinárodní prosperující společnosti
  • zaměstnanecké benefity

  • místo výkonu: okres Žďár nad Sázavou