MISTR PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte praxi jako plánovač výroby z výrobní společnosti i s vedením lidí? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete si stanovovat priority? Je Vaše angličtina alespoň středně pokročilá? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: MISTR PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • dohled nad dodržováním výrobního plánu a termínů
  • zodpovědnost za tým plánovačů a jeho motivace
  • implementace změn výrobního plánu
  • sledování aktuálních stavů a odchylek
  • spolupráce s ostatními odděleními (logistika, výroba, obchod)
  • výpočty kapacit výrobních linek

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání s maturitou
  • praxi na obdobné pozici !!!
  • zkušenost s vedením lidí
  • základy anglického jazyka
  • znalost MS Excel
  • komunikativnost a organizační schopnosti
  • flexibilitu a zvládání stresových situací

Co nabízíme?

  • zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně ročních bonusů
  • týden dovolené navíc
  • zavodní stravování
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • jazykové kurzy
  • možnost dalšího vzdělávání
  • místo výkonu práce: Uherskobrodsko