SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi na pozici SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ ve firmě zabývající se vedením účetnictví a daňového poradenství? Jste pečliví a zároveň komunikativní? Rádi byste se uplatnili v menší, ale dynamické firmě a kde oceňují loajalitu? Pak hledáme právě Vás!!! Česká společnost zabývající se vedením účetního a daňového servisu Vám nabízí zajímavou pracovní příležitost na pozici: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • vedení kompletní účetní agendy svěřených klientů
  • znalost mzdového účetnictví, účtování skladů, odpisů majetku
  • zpracování měsíčních, ročních účetních závěrek, rozvah a výsledovek
  • zpracování a podávání daňových přiznání, výborná znalost daňové problematiky
  • komunikace s úřady, se svěřenými klienty, napříč firmou

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • výborná znalost účetní a daňové problematiky, včetně mzdových předpisů
  • znalost AJ výhodou ( alespoň schopnost mailové komunikace)
  • organizační a analytické schopnosti, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zaměstnání v rychle se rozvíjející téměř rodinné firmě
  • práce v moderním prostředí a převážně mladém kolektivu
  • v rámci struktury firmy blízko k vedení
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.