TECHNICKÝ PRACOVNÍK – JUNIOR

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Vystudoval jste VŠ elektrotechnického směru a máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6? Jste dynamický člověk se zájmem o další rozvoj? Hledáte práci na pozici TECHNICKÝ PRACOVNÍK – JUNIOR v Brně? Máte komunikativní znalost anglického jazyka a chcete najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost orientovaná na výrobu pro konečné spotřebitele hledá šikovné kandidáty na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK – JUNIOR

Pracovní náplň

  • dohled nad výrobou a výrobními linkami včetně obsluhy
  • hodnocení pracovních postupů a procesů výroby
  • realizace inovací, zlepšování procesů
  • spolupráce na zadaných projektech
  • operativní řešení problémů ve výrobě
  • práce ve vícesměnném provozu vč. víkendů
  • po zapracování možnost kariérního růstu

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického směru
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • praxe na podobné pozici je vítána
  • vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • znalosti práce na PC (MS Office)
  • organizační, rozhodovací a plánovací schopnosti
  • analytické myšlení, týmová spolupráce

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • další finanční příplatky a bonusy
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního i osobního rozvoje
  • 25 dnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na sportovní a kulturní vyžití
  • místo výkonu práce: Brno