VÝVOJÁŘ HW SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Jste člověk s orientací na návrhy, vývoj a design HW produktů? Oblast elektrotechniky či automatizační techniky je Vám blízká? Máte vysokoškolské vzdělání nebo řádnou praxi? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Vývojáři HW jdou nyní na dračku, reagujte nám i vy VÝVOJÁŘ HW SYSTÉMŮ

Pracovní náplň

  • Vývoj HW mikroelektronických produktů
  • Podíl na tvorbě komponentů a jednotlivých součástek
  • Podíl na vývoji prototypů
  • Vytváření technické dokumentace
  • Testování dílčích kroků i celého produktu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky a mikroelektroniky
  • Znalost návrhů a vývoje hardware
  • Orientace v německém jazyku, komunikativní znalost angličtiny
  • Výhodou zkušenost s automatizační technikou
  • Analytické myšlení a důraz na kvalitu

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci na mezinárodních projektech
  • Vzdělávací akce
  • Moderní pracovní prostředí
  • Otevřený pracovní tým

  • Lokalita pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.