ELEKTROMONTÉR – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Vlastníte platnou vyhlášku 50/78 Sb. a chcete pracovat jako elektromontér? Pak nám zašlete Váš životopis! Výrobní společnost v Olomouckém kraji hledá vhodného uchazeče na pozici: ELEKTROMONTÉR – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • Sestavování a montáž slaboproudých elektrických zařízení
  • Zapojování elektrických zařízení a jejich součástí
  • Kontrolní měření elektrických veličin a parametrů
  • Čtení technické dokumentace
  • Dodržování zásad BOZP

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOÚ v oboru elektro
  • Platná vyhláška 50/78 Sb.
  • Dobrá orientace technické dokumentace
  • Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou

Co nabízíme?

  • Zázemí významné výrobní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • Stravenky
  • Příspěvek na dojíždění