VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - STROJAŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti s obráběním, VŠ vzdělání strojírenského zaměření a aktivní komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Chcete pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!! Mezinárodní společnost zabývající se vývojem nových výrobků pro strojírenský průmysl hledá do svých řad nového kolegu na pozici: VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - STROJAŘ (25–30.000Kč)

Pracovní náplň

  • výzkum a vývoj nových výrobků určených pro obrábění
  • spolupráce s technology při stanovování nových technologických postupů
  • spolupráce s konstrukčním oddělením
  • vzorové testování nových výrobků
  • navrhování změn a úprav

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství, ideálně se zaměřením na obrábění
  • komunikativní úroveň anglického jazyka podmínkou
  • praktické zkušenosti s obráběním výhodou
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • zkušenost s vedením projektů

Co nabízíme?

  • motivující ohodnocení s dalšími bonusy ke mzdě
  • zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • práci na významných projektech
  • zaškolení na danou pozici
  • možnost odborného růstu

  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.