WEB DEVELOPER C# A ASP.NET (47.- 68.000 Kč)

Neaktivní nabídka

47000 - 68000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jsi čerstvý absolvent a máš už za sebou svoje první webové stránky nebo ostřílený web developer a hledáš uplatnění? Máš zkušenost s vývojem webových aplikací v .NET a C#? Pro našeho klienta, předního výrobce produktů pro světové automobilky, nyní hledáme dalšího kolegu do týmu na pozici: WEB DEVELOPER C# A ASP.NET

Pracovní náplň

  • Zachycení celého procesu od A do Z
  • Podílení se na údržbě webových aplikací
  • Budeš vyvíjet interní systém MES
  • Dostaneš možnost se podílet na výběru nových technologií

Co požadujeme?

  • Znalost HTML, C# a ASP.NET WebForms, vývoje web technologíí
  • Znalost Oracle DB nebo MS SQL
  • HTML a CSS máš v malíku, s JavaScriptem si taky rozumíš
  • Výhodou bude zkušenosti s REST API, Microservices, kontejnerizace, Webservices, apod.
  • AJ pro čtení technické dokumentace
  • Chuť učit se je vítána
  • Ochota dojíždět do místa výkonu práce - PARDUBICE

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností
  • Osobní ohodnocení
  • Možný HO
  • Docházkový bonus
  • Náhradní volno za přesčasy
  • Benefitní systém
  • 25 dnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Dotované stravování
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.