ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELEKTRO VE VÝROBĚ (AŽ 50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Český Krumlov

Máte vzdělání v elektrotechnice? Zajímá Vás testování elektro zařízení? Chcete se podílet na mezinárodních projektech? Ano? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme schopného kolegu/kolegyni na pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELEKTRO VE VÝROBĚ (AŽ 50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Testování funkčnosti elektro zařízení
  • Zajištění případných náprav
  • Zpracování reportů a protokolů
  • Práce s měřícími přístroji a dokumentací

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro podmínkou
  • Velmi dobrou orientaci v elektro schématech
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 6 (možnost obnovení)
  • Ochotu pracovat na 2 směny
  • Komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Motivující mzdu a práci u stabilního zaměstnavatele
  • Bonusy, prémie
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce – cca 20 minut od Českého Krumlova