SW PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Orientujete s v technologiích mobilního vývoje Android, iOS či Windows phone? Máte výborné organizační a komunikační dovednosti a chcete koordinovat vývoj moderních aplikací a novinek mobilního vývoje? Dohovoříte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá nové kandidáty na pozici: SW PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR

Pracovní náplň

  • Koordinace vývoje SW pro mobilní platformy Android, iOS, Windows phone
  • Sběr požadavků a komunikace s vývojovými týmy
  • Analýza a specifikace technických zadání
  • Koordinace časových harmonogramů a sladění vývoje jednotlivých fází
  • Tvorba podkladů pro jednání a prezentačních materiálů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • Dobrý přehled v moderních technologiích mobilního vývoje
  • Praxe v oblasti vývoje mobilních platforem velkou výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Výborné komunikační a koordinační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zodpovědnou a zajímavou práci
  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Velké možnosti kariérního růstu
  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Zajímavá a pestrá práce
  • Práce v Praze

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.