Stavbyvedoucí (60-80 000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se vedením výstavby komerčních prostor, obytných prostor či jiných projektů v oblasti realit? Pokud ano, tak pro vás máme zajímavou příležitost v ryze české menší rodinné společnosti působící v oblasti výstavby developerských projektů. Mají za sebou úspěšně dokončených několik desítek realizací v oblasti bytové a administrativní výstavby, novostaveb a developerských projektů. Česká developerská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: Stavbyvedoucí (60-80 000 Kč)

Pracovní náplň

    • Vedení přípravy a realizace svěřené stavby
    • Plánování, organizace a řízení stavebních projektů
    • Koordinace práce týmu stavebních dělníků, subdodavatelů a dodavatelů
    • Zajištění dodržování stavebních předpisů, bezpečnostních norem a postupů, kontrola BOZP
    • Monitorování pokroku stavby a řešení případných ad hoc problémů
    • Komunikace se zákazníky a vedením společnosti ohledně průběhu stavby
    • Zajištění kvality provedených prací a dodržení stanovených termínů
    • Příprava a aktualizace potřebné dokumentace a reportů

Co požadujeme?

    • SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
    • Předchozí zkušenosti jako stavbyvedoucí nebo na obdobné pozici
    • Schopnost plánovat, organizovat a řídit stavební projekty
    • Dobré komunikační dovednosti, abyste mohli efektivně komunikovat s týmem, subdodavateli a klienty
    • Znalost stavebních předpisů, bezpečnostních norem a postupů.
    • Angličtina na úrovni B1
    • uživatelská znalost MS Office, orientace v MS Project
    • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

    • Služební vůz
    • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
    • Přátelský kolektiv
    • Možnost spolupráce formou IČO nebo zaměstnanecké smlouvy
    • Vzdělávací kurzy a školení