TECHNIK PRO SERVIS KOGENERAČNÍCH JEDNOTEK (40 - 55.000 Kč)

40000 - 55000 Kč

Jste flexibilní technik, který hledá novou pracovní výzvu nebo první práci po škole? Pokud jste se alespoň v základech setkal s opravami kogeneračních jednotek, jste pro nás ideální kandidát! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná společnost v oblasti zemědělských technologií přijme kolegu na pozici: TECHNIK PRO SERVIS KOGENERAČNÍCH JEDNOTEK (40 - 55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění pravidelného servisu a oprav kogeneračních jednotek
  • Odstraňování závad na kogeneračních jednotkách
  • Zprovoznění jednotek a zaškolení obsluhy
  • Administrativa s prací spojená
  • Zajišťování servisní pohotovosti

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Ochotu cestovat po ČR a SK
  • Časovou flexibilitu - výjezdy jsou v podobě týdenních turnusů!
  • Zkušenost z oborů automechanik, motorář nebo autotronik velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Placené diety a přesčasy na výjezdech
  • Zaškolení a průběžné vzdělávání
  • Sick days
  • 20 dní dovolené, po roce práce 25 dní dovolené
  • Pracovní oblečení

  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: výjezdy z centrály v lokalitě Brno - venkov
  • Pozice je vhodná pro kandidáty i z jiných lokalit

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics