SPECIALISTA ROZVOJE DODAVATELSKÉHO ŘETĚŽCE (AŽ 50.000 KČ)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte zkušenosti v oblasti hodnocení dodavatelů a rádi byste pracovali v Plzni pro úspěšnou společnost? Jste technicky zaměřená osobnost a domluvíte se anglicky? Pak jste to Vy, koho hledáme! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA ROZVOJE DODAVATELSKÉHO ŘETĚŽCE (AŽ 50.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za audity u dodavatelů
  • jednání s dodavateli, vyřizování reklamací
  • řešení zjištěných problémů
  • zlepšování procesu v oblasti kvality
  • řízení kvality dodavatelů (výkon a certifikace)

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření (strojírenství nebo elektro velkou výhodou)
  • praxe ve výrobní společnosti alespoň jako praxe při studiu
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • základní zkušenost s audity nebo certifikací dodavatelů
  • ochota cestovat v rámci ČR a Evropy

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené výrobní společnost společnosti
  • bonusy, prémie
  • dovolená navíc, 13. plat
  • firemní benefity
  • možnost osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Plzeň
  • nástupu ihned nebo dohodou
  • vhodné pro ženy i muže a také absolventy