STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (NÁSTUPNÍ MZDA OD 43.500 - 55.000 KČ)

43500 - 5500 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste ochoten dojíždět do práce 20 minut od Veselí nad Moravou a dokážete se domluvit anglicky nebo i německy? Máte organizační schopnosti a rádi byste zužitkovali vaše obchodní schopnosti? Potom nám neváhejte poslat Váš životopis! Úspěšná společnost hledá nového kolegu na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

  • Vedení pracovního týmu
  • Spolupráce s kolegy z mateřské společnosti
  • Komunikace s dodavateli, vyjednávání podmínek
  • Uzavírání smluv
  • Hodnocení dodavatelů
  • Dohled na stav skladu, zajišťování nákupu
  • Tvorba a vedení reportů
  • Práce s PC a s interním systémem
  • Zahraniční služební cesty

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Schopnost práce na PC (MS Office)
  • Organizační schopnosti, zodpovědný přístup
  • Zkušenosti a vědomosti s logistickými, obchodními procesy

Co nabízíme?

  • Práci na plný úvazek v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Telefon
  • Laptop
  • Příspěvky a bonusy
  • Stravenky
  • Závodní jídelna
  • Místo výkonu práce: HLUK

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Gabriela Přikrylová
HR Consultant

+420773799241
prace@acjobs.cz