PROJEKTANT TZB JUNIOR 40-50.000kč

40000 - 50000 Kč

Jste čerstvý absolvent stavebního nebo strojního směru s malou praxí nebo stále hledáte kde ideálně rozjet kariéru a nabrat potřebné zkušenosti? Pak se nám ozvěte! Hledáme kolegy co se mají zájem rozvíjet v oblasti TZB popř. vzduchotechniky. Jste precizní a baví vás grafika a projektování ? Pošlete svoje CV pro více info!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Projekční činnost a dílčí práce v oblasti vzduchotechniky
  • Tvorba grafických podkladů
  • Spolupráce s kolegy a stavaři
  • Příležitostné pracovní výjezdy

Co požadujeme?

  • SŠ stavebního nebo strojírenského směru
  • Menší praxe v oblasti TZB - výhodou i školní praxe
  • Práce v Auto CAD popř. Revit
  • Ochota se posunovat a vzdělávat

Co nabízíme?

  • Profesní růst v dynamické a perspektivní společnosti
  • Mobilní telefon pro soukromé účely
  • Týmová spolupráce a kolektiv
  • Spolupráce možná i formou dlouhodobé brigády
  • Místo práce Brno jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Mgr. Veronika Malinská
Project Coordinator

+420775787242
prace@acjobs.cz