SPECIALISTA PRO INFORMAČNÍ SYSTÉMY (OD 42.000 KČ)

od 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Zajímá Tě práce pro výrobní firmu, máš zkušenosti v oblasti IT a nechybí Ti středoškolské vzdělání? Tak nám pošli životopis! Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA PRO INFORMAČNÍ SYSTÉMY (OD 42.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Správa ERP K2, MES Pharis
  • Komunikace s uživateli
  • Správa systémů
  • Helpdesk
  • Spolupráce na projektech společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost na stejné či obdobné pozici
  • Zkušenost s programováním, MS SQL, K2
  • Spolehlivý, týmový hráč

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kariérní růst
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Notebook + telefon
  • Příspěvky + benefity

  • Místo výkonu práce: Bruntál