STAVBYVEDOUCÍ - dopravní stavby (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti stavebnictví? Máte stavební vzdělání a zkušenosti s asfaltováním silnic? Pak nám o sobě dejte vědět! Pro zavedenou stavební společnost hledáme posilu do týmu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ - dopravní stavby

Pracovní náplň

  • Účast na klíčových projektech v oblasti dopravy v Ústeckém kraji
  • Spolupráce v týmu pod vedením hlavního stavbyvedoucího
  • Koordinace a dohled nad prací týmu během pokládky asfaltu
  • Převzetí odpovědnosti za realizaci a řízení stavby s důrazem na kvalitu, technologické postupy a bezpečnost práce
  • Spolupráce s objednatelem, projektantem, výrobcem asfaltových směsí a dodavateli materiálu
  • Příprava dokumentace pro fakturaci a pravidelné reportování nákladů na týdenní a měsíční bázi

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ - stavebního zaměření, ideálně dopravní stavitelství
  • Zkušenosti s asfaltováním silnic
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny
  • Auto i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Příspěvek na zdraví, sport nebo kulturu

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.