PROJEKTANT TZB S HOME-OFFICE (50-65.000 KČ)

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Máte vzdělání v oboru stavebnictví a pohybujete se v oblasti TZB? Máte zkušenost s prací v Revit nebo se v něm chcete naučit? Zajímáte se o oblast vytápění? Chcete mít možnost flexibility a práce z domu? Skvělé, pošlete mi svůj životopis a pracujte jako: PROJEKTANT TZB S HOME-OFFICE (50-65.000 KČ)

Česká firma

Pracovní náplň

  • příprava dokumentace pro ústřední topení
  • komunikace s odborníky
  • poskytování poradenství v oblasti TZB
  • zajištění projektové dokumentace
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost práce v AutoCAD a Revit - výhodu
  • orientace v problematice TZB
  • přechozí praxi s projekcí
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat k zákazníkům
  • znalost anglického jazyka - výhodu
  • autorizace ČKAIT - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravu
  • přátelský tým
  • možnost home office
  • a další ...

  • lokalitu: okres Jablonec nad Nisou