MANAŽER PROJEKTU - DVEŘNÍ SYSTÉMY (okolo 60 tis.)

40000 - 70000 Kč

Máte technické vzdělání i myšlení? Umíte v AutoCAdu či ArchiCADu a nebaví Vás jen sedět v kanceláři? Pak je tato pozice pro předního českého výrobce dveřních systémů přesně pro Vás! MANAŽER PROJEKTU - DVEŘNÍ SYSTÉMY (okolo 60 tis.)

Pracovní náplň

  • zaměření zakázek na místě (region Praha západ)
  • komunikace s kolegou rozpočtářem a obchodníkem + komunikace s montážníky
  • zadávání zakázek do systému a jejich přetvoření v grafický návrh + zadáví výrobní dokumentace
  • administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice - technická dokumentace, zaměření
  • schopnost pracovat s AutoCadem či podobným programem
  • zkušenosti s jednáním se zákazníky
  • smysl pro detail
  • anglický jazyk je zde velkou výhodou
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • adekvátní finanční ohodnocení (fix + osobko + provize ze zakázek)
  • služební automobil
  • stravenky
  • možnost částečného home office po zaučení
  • příjemného vedoucího

  • místo výkonu práce: Praha západ

Kdo vám pomůže?

Ing. Renáta Galečková
Business Care Manager

+420773773887
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics