PARŤÁK DO SKLADU (28.500 - 30.000 KČ)

28500 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Hledáš práci, která tě nebude nudit? Hledáme odhodlaného parťáka, který nám pomůže zajistit plynulý a efektivní chod skladu. Pokud máš nějaké zkušenosti, jsi spolehlivý a práce na tři směny ti nedělá problém, přidej se k nám a buď součástí našeho skladového týmu!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Budeš klíčovým hráčem na našem poli
  • Zajistíš převoz materiálu a dáš jej na patřičné místo
  • Povedeš příslušnou evidenci, tak aby byl přehled
  • Budeš pracovat s VZV, starat se o něj a provádět drobnou údržbu
  • V neposlední řadě budeš používat čtečku, scanner a klasiku jako štítkovačku

Co požadujeme?

  • Do vzdělání nám nic není, hlavní je praxe ve skladu!
  • Potřebujeme spolehlivý přístup a ochotu pracovat na 3směny
  • Humor a nadhled ať se nám dobře pracuje a nenudíme se!
  • Velkým plus bude, pokud máš oprávnění na obsluhu VZV - ale není to podmínkou!
  • Základní znalost práce na PC, se čtečkou, scannerem a štítkovačkou

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • 25 dní dovolené
  • VELKÉ Příplatky za noční směnu a další směnné příplatky
  • Bonusy, prémie a osobní ohodnocení
  • MOŽNOST NÁSTUPU IHNED

  • Místo výkonu práce: Jičín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Gabriela Přikrylová
HR Consultant

+420773799241
prace@acjobs.cz