SEŘIZOVAČ "OHRAŇOVÁKU" - HPP NEBO OSVČ 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

34000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti výroby a to především seřizování a obsluhou ohraňovacího lisu? Pokud máte zájem i o možnost práce na živnost neváhejte se nám ozvat. Jsme stabilní firma na západě Brna a hledáme profíky k ohraňováku a to na 1 směnu! Pošlete svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost práce na IČO

Pracovní náplň

  • Práce na lisu AMADA
  • Seřizování a zajištění chodu ohraňováku
  • Výměna dílů
  • Kontrola kvality obrobku
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání
  • Výborná orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost se seřizováním a údržbou ohraňovacího lisu

Co nabízíme?

  • Práce na 1 směnu
  • Možnost práce na IČO 340-400 Kč/hod
  • Příspěvek na ubytování nebo dojíždění
  • Stravování v areálu firmy
  • Zázemí stabilní a prosperující firmy
  • Místo práce: Rosicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.