OPERÁTOR SVÁŘECÍHO ROBOTA (28-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Chcete pracovat v prosperující výrobní společnosti? Jste ochotni pracovat na noční směny? Nedělá Vám problém orientace ve výkresové dokumentaci? Výborně, vše ostatní Vás rádi naučíme. Pošlete nám svůj životopis. Výrobní společnost v okrese Havlíčkův Brod hledá zaměstnance na pozici: OPERÁTOR SVÁŘECÍHO ROBOTA (28-35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • obsluha svařovacího robota
  • práce s výkresovou dokumentací
  • kontrola svárů
  • oprava drobných poruch
  • příprava materiálu a manipulace s díly

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • zkušenost s obsluhou výrobních zařízení
  • zkušenost s obsluhou robotů - výhodou!
  • svářečský průkaz - výhodou!
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • až 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • 13. plat
  • příspěvek na dopravu, volný čas a stravu
  • závodní stravování
  • relax zóny
  • přátelské pracovní prostředí
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod
  • nástup možný ihned