HR podpora/support (45-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte již zkušenosti v rámci HR administrativy? Vyznáte se v pracovněprávních předpisech a související legislativě? Hledáte novou výzvu a stabilní uplatnění? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Rostoucí technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: HR podpora/support (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění administrativy spojené s chodem HR a mzdového oddělení, včetně vedení dokumentace, správy dat a archivace relevantních informací.
  • Zpracování a správa personální agendy společnosti, zahrnující evidence zaměstnanců, pracovní smlouvy, docházku a další související dokumenty.
  • Poskytování podpory HR a mzdovému oddělení v jejich každodenních činnostech a projektech, včetně komunikace se zaměstnanci a řešení jejich dotazů.
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti při provádění administrativních úkolů spojených s personální agendou a mzdovým managementem.
  • Monitorování a aktualizace personálních dat v interním systému společnosti, aby byla zajištěna přesnost a aktuálnost informací.
  • Vykonávání dalších úkolů a účast na projektech podle pokynů nadřízeného v rámci podpory a efektivního fungování HR a mzdového oddělení.

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ s maturitou
  • praxi na obdobné pozici
  • praktickou znalost pracovněprávních předpisů
  • uživatelskou znalost MS Office
  • komunikativnost a pracovitost
  • schopnost určit si priority

Co nabízíme?

  • 13.mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na Multisportkartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Kafeterie

  • Termín nástupu: Ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha