RECEPČNÍ - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme fajn kolegyni do týmu!!! Dokážeš v angličtině vyřídit telefonát nebo přivítat hosty? Baví tě administrativa, kontakt se zákazníky a chceš se naučit i něco nového? Pak se přidej k NÁM! Významný autorizovaný servis osobních automobilů hledá usměvavou kolegyni na pozici: RECEPČNÍ - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní a organizační podpora společnosti
  • vyřizování telefonních hovorů, emailů a pošty
  • péče o návštěvy
  • komunikace s pojišťovnami
  • příprava podkladů pro účetní
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • praxi z obdobné pozice výhodou!
  • dobrou znalost MS Office
  • komunikativnost, aktivitu, příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a fajn kolegy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • profesní růst
  • slevy na firemní produkty
  • dlouhodobou spolupráci

  • místo výkonu práce: Brno - Slatina