ÚDRŽBA STROJŮ (32-34.000 Kč) I PRO ABSOLVENTY!

Neaktivní nabídka

32000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete provádět údržbu a obsluhu moderních SMT linek? Máte technické vzdělání a chuť nabrat nové zkušenosti z moderního výrobního prostředí? Dejte mi o sobě vědět a pošlete životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha a údržba strojů, doplnění součástkových komponentů
  • Spolupráce s dalšími odděleními (kvalita, logistika, údržba)
  • Vedení záznamů o výrobním procesu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Ochotu pracovat na 12hodinové směny
  • Pečlivost a odpovědnost
  • Praxe v údržbě velkou výhodou!

Co nabízíme?

  • Nabízíme 25 dní dovolené
  • Práce vhodná pro absolventy!
  • Benefitní program, které můžete využít na různé
    aktivity a služby
  • Firemní akce
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy a školení, abyste se mohli
    posouvat na kariérním žebříčku

  • Místo výkonu práce: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.