ABSOLVENT ELEKTRO (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Máte vystudovaný elektro - obor a hledáte první zaměstnání? Či jste už zkušený pracant, který jednoduše hledá změnu? Hledáme obě kategorie! Pokud máte platnou vyhlášku 50 §5 a nevadí vám práce na směny, pošlete životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Pravidelná a akutní údržba strojů
  • Zodpovědnost za včasnou diagnostiku poruch a jejich odstranění
  • Vyhotovení plánu oprav
  • Předcházení poruchám
  • Odpovědnost za výběr potřebných náhradních dílů
  • Vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU elektro obor
  • Praxe s údržbou elektro zařízení výhodou
  • Vyhlášku 50 §5
  • Orientace v elektro dokumentaci
  • Základní znalost práce na PC
  • Ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Mzda dle zkušeností
  • Garance navýšení mzdy
  • 13. a 14. plat
  • Plno dalších odměn a bonusů
  • Různé příspěvky – penzijko, stravenky, flexíky, na rekreaci atd.
  • 25 dní volna
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.