SPECIALISTA PROJEKTOVÉHO CONTROLLINGU

mzdové ohodnocení

Příbram

Máte zkušenosti s controllingem projektů a rádi komunikujete v anglickém jazyce? Práce v Excelu Vám nedělá problém? Chcete se podílet na zajímavých projektech? Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici: SPECIALISTA PROJEKTOVÉHO CONTROLLINGU

Pracovní náplň

  • Hodnocení ekonomiky jednotlivých projektů
  • Tvorba kalkulací svěřených projektů
  • Analýza výrobních nákladů
  • Komunikace se zahraničím

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk - pokročilý
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Praxi na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní výrobní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Cafeterii
  • Atraktivní systém odměňování včetně bonusů a prémií
  • Akce pro zaměstnance
  • Zajímavé sociální benefity
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Okres Příbram
  • Nástup možný IHNED nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!