SVÁŘEČ OD 40.000 KČ + SKVĚLÉ PŘÍPLATKY | 2SMĚNY

Neaktivní nabídka

40000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Svářeč. Pokud máš technické vzdělání a nějakou tu zkušenost s TIG/MIG, pošli nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Svařování metodou TIG/MIG
  • Dodržování technologických a bezpečnostních postupů
  • Odvádění kvalitní a přesné práce podle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru (SOU stačí!)
  • Zkušenost se svářením metodou TIG/MIG
  • Schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední)
  • Příplatky za přesčas a za práci o víkendu
  • Půlroční prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravu
  • Závodní kantýnu
  • Příspěvek na pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní pracovní prostředí u nás v Brně (Modřice)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.